top of page

Paraseilings Rīgā no Richard windsurfing club

Paraseilings Rīgā no Richard windsurfing club

Lidojums ar paraseilingu no Richard windsurfing club, sajūtas ir diezgan fantastiskas, sākumā tevi pievieno pie parašūta un ar vieglu vēju ap ķermeni tevi pamazām ceļ augstāk un augstāk līdz tu redzi pāri koka galiem un burtiskā nozīmē lido. Tas ir patīkams piedzīvojums, ikvienam kas meklē piedzīvojumus, jaunu lietu ko izbaudīt.

Iekļauts

Instruktāža līdz 15 min

Viens lidojums ar Paraseilingu

Cena

185.00 Eur

No product

Vieta

Richard windsurfing club, Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga, Latvija vai Rumbulas lidlauks vai cita vieta pēc vēja un laika apstākļiem. 

Ilgums

līdz 30 min

Apģērbs

Sporta apģērbs, Sporta apavi

Reģistrācija

Iepriekšēja rezervācija zvanot +371 29940712 (Rihards)

Sezona

No 1.Maija līdz 1.Oktobrim

Derīga

12 mēnešus no iegādes brīža

Instruktors

Rihards Akmentiņš (Latvijas čempions vindsērfingā)

Paraseilings (Kas ir paraseilings?)

Paraseilinga pirmsākumi meklējami Francijā. Fraņču parašūta instruktors Pierre Lamoigne savus audzēkļus sāka apmācīt velkot parašūtu aiz mašīnas un ļaujot audzēkņiem brīvā kritienā nolaisties. Nemaz nezinot Pierre Lamoigne bija izgudrojis jaunu sporta veidu un mūsdienās dēvējam par pamatlicēju paraseilingam. Sporta veids, kas ļoti atgādina parāšūtu, bet burtiskā tulkojumā sauc par paraseilnga spārniem (tomēr vieglāk lietot vārdu parašūts). Parasti izmanto 35-45 m2 lielu parašūtu, ko parasti velk aiz kutera, var izmantot mašīnu, ūdens motociklu vai jebkuru citu transporta līdzekli, kas ir pietiekoši jaudīgs un smags, lai būtu droši pacelties un nolaisties. Daudzās vietās pasaulē tiek piedāvāts paraseilings, jo emocijas un skats ko piedāvā paraseilings ir satraucoši patīkamas. 

bottom of page